Kontakt

Kontakt dostawca RFID

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami związanymi z technologią RFID, to na pewno znajdziemy wspólny temat.

Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom rozwiniesz swój biznes, a także ograniczysz straty. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na

biuro@technologiarfid.pl

Zastanawiasz się nad tym, jak ułatwić inwentaryzację swoim pracownikom? A może masz problem z kradzieżą w Twoim miejscu pracy? Technologia RFID nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo, ale także sprawia, że sam przepływ czy identyfikacja towarów jest szybka i bardzo prosta. Przede wszystkim może być przeprowadzana bezdotykowo i na większe odległości, bez problemu radząc sobie z materiałami stojącymi na linii między czytnikiem a tagiem. Dzięki niej w łatwy sposób utrzymasz porządek na półkach sklepowych czy magazynie. System RFID ułatwia dziś pracę w wielu branżach przemysłowych, logistycznych, w placówkach zdrowia, a także w sektorze publicznym. Wykorzystywana jest również w bibliotekach czy archiwach. Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z naszej pomocy już dziś!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy innowacyjnym rozwiązaniem, jakim niewątpliwie jest technologia RFID, zajmują się od kilku lat. Na bieżąco rozwijamy swoją wiedzę wraz z rozwojem systemu. Te kilka lat zaowocowało tym, że teraz żadna przeszkoda ani bariera nie stanowią dla nas problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet wysokim oczekiwaniom, zapewnić fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę i – przede wszystkim – indywidualne podejście do każdego klienta. Inwestycja w system RFID nie zawsze należy do najtańszych, dlatego staramy się jak najbardziej rzetelnie analizować wymagania naszego klienta i dostosowujemy technologię tak, by w 100% była wykorzystana. Dzięki nam dostaniesz dokładnie to, czego oczekujesz – bez ponoszenia dodatkowych kosztów za rozwiązania, które nie zostaną przez Ciebie nigdy wykorzystane.

Nasza bogata oferta obejmuje każdy produkt wchodzący w skład całego systemu RFID. Od wielu lat współpracujemy z najpopularniejszymi producentami tego segmentu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naprawdę atrakcyjne ceny. Produkty przez nas proponowane charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania. Są trwałe i zapewniają długą żywotność. Technologia RFID to inwestycja na lata. Same tagi mogą być wykorzystywane wielokrotnie i odznaczają się doskonałą odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne – z którymi nie radzą sobie na przykład standardowe etykiety z kodami kreskowymi. Jesteś zainteresowany technologią RFID? Przedstaw nam swoje dokładne wymagania, abyśmy mogli w rzetelny sposób ułożyć najkorzystniejsze dla Ciebie warianty. Po dokonaniu wyboru pomagamy wdrożyć cały system do Twojego miejsca pracy. Udzielamy również pomocy po wprowadzeniu systemu RFID, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że przez cały czas będzie funkcjonował prawidłowo.